Pracownik działu dekoracji wyrobów szklanych
Human&Hunter
Częstochowa, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma Human & Hunter (KRAZ 6664) dla swojego Klienta w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób do pracy na stanowisku : Pracownika działu przepakowań Zakres obowiązków : przygotowywanie kartonów, kratownic oraz palet, ręczne pakowanie wyrobów, segregowanie, raportowanie.

Oczekiwania : dobry wzrok, motywacja do działania, zdolności manualne, dobra organizacja pracy własnej. Oferujemy : pracę w systemie zmianowym, umowę o pracę, prace w pełnym wymiarze godzin, możliwość zobaczenia zakładu przed podpisaniem umowy.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy, prosimy o przesyłanie CV. Prosimy o dodanie klauzuli następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp.

z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku