Szukamy osoby do sprzątania biura ul.Wspólna
Joanna Clean
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Szukamy osoby do sprzątania biura u naszego klienta. Sprzątanie dwa razy w tygodniu,poniedziałki, środy i piątki. Sprzątanie całego biura.

Sprzątanie wtorek / czwartek sprzątanie kuchni,łazienek,śmieci. Usługę można zaczynać o godz.17 Biuro znajduje się przy ul.

Wspólna blisko stacji metra Centrum .Wielkość biura to ok. 680m2. Zakres obowiązków : - ścieranie kurzy z biurek, półek, stołów, -

odkurzanie podłogi / ścieranie na mokro, - odciski palców na przeszkleniach - mycie lodówki raz w miesiącu - przecieranie w aneksie kuchennym blatów i frontów szafek, sprzętu AGD z zewnątrz, -

wstawienie naczyń do zmywarki,oraz rozładowanie - umycie zlewu i armatury w kuchni, - umycie łazienki / wc - zlew, armatura, muszla, podłogi, -

uzupełnienie środków higieny - wyniesienie śmieci z wymianą worków - raz na jakiś czas umycie listw przypodłogowych, kontaktów, nóg od stołów i krzeseł).

Usługa do 5 godzin. Wynagrodzenie za miesiąc pracy 900 zł netto. Praca dla osób mieszkających blisko lub mających dobry dojazd.

ZA DOKŁADNE WYKONYWANIE PRACY-PREMIA UZNANIOWA!!!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku