Praca dla studentów - Niemcy
Concept Plus
Orzysz, Warmińsko-mazurskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Miejsce pracy : Haren (Ems) / Wietze Studenci! Uczniowie! Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych, wakacji i innych przerw od nauki.

Chcesz dorobić? Zarezerwuj miejsce już dziś! Zakres obowiązków :

  • Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
  • Kontrola jakości
  • Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych Oferujemy :
  • Wynagrodzenie w wysokości 10,15€ brutto / h oraz dodatki i premie, czyli przy przepracowanych 172 h Twoje wynagrodzenie wyniesie nieco ponad 1200 € netto już po opłaceniu zakwaterowania!
  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
  • Komfortowe warunki mieszkaniowe
  • Wsparcie polskiego koordynatora Wymagania :
  • Wytrzymałości fizycznej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
  • Mile widziany własny samochód
  • Zgłoś tę pracę