Magazynier - Motaniec
Grupa Progres
Kobylanka, Zachodniopomorskie
‎5 godz. temu
source : Lento.pl

Grupa Progres (c. 5088) dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku : MAGAZYNIER DZIAŁU WYPOSAŻENIA Miejsce pracy : Motaniec Praca w trybie jednozmianowym pn-

pt 8-16 ZADANIA : Przyjmowanie dostaw wyposażenia sklepów na magazyn, Przygotowanie elementów wyposażenia do wysyłki, Wysyłka elementów wyposażenia do poszczególnych sklepów, Montaż wyposażenia, Utrzymanie porządku na magazynie i dbałość o stoki magazynowe.

WYMAGANIA : Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi montażowych, Uprawnienia na wózki widłowe Uprawnienia na obsługę wózków widłowych, Komunikatywność.

OFERUJEMY : Stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie, Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Możliwość dołączenia do dobrego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach, Nagrody jubileuszowe, Bony świąteczne, Mikołajkowe paczki dla Twoich dzieci, Nr rej.

5088 ,,Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału we wskazanym procesie rekrutacyjnym,prosimy wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, w tym wizerunku, przez Progres HR Poland sp.

z o.o., jakie zawarte będą w przesłanych przez Ciebie dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

 • Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland sp. z o.o. z siedzibą przy al.
 • Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail : kontakt małpa grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Inspektor Ochrony Danych (adres korespondencyjny : ul.

  Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail : IOD małpa grupaprogres.pl). Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.

  6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być udostępnione Klientowi, u którego praca byłaby wykonywana. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata.

  Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

  Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

  Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO.

  Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych. .

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku