ASYSTENT/KA DZIAŁU OCHRONY PRZYRODY (DOP)
WWF POLSKA
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

WWF jest jedną z największych na świecie organizacji działających na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Działając od ponad 55 lat w ponad 150 krajach, WWF przyczynił się do ochrony wielu ginących gatunków zwierząt oraz cennych przyrodniczo miejsc na świecie.

W Polsce od ponad 20 lat działamy na rzecz ochrony rzek, lasów oraz zagrożonych gatunków, m.in. wilków, rysi, niedźwiedzi, a także żyjących w Morzu Bałtyckim fok i morświnów oraz polityki klimatyczno-energetycznej.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko : ASYSTENT / KA DZIAŁU OCHRONY PRZYRODY (DOP) Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będą : -Wspieranie pracowników działu w bieżących zadaniach : organizowanie konferencji i spotkań, przygotowywanie tłumaczeń, umów, tworzenie dokumentów zbiorczych, przygotowywanie wniosków projektowych, prezentacji, sporządzanie notatek ze spotkań, zamawianiu usług zewnętrznych - Wspieranie Dyrektora działu w działaniach organizacyjno-logistycznych, rozliczaniu delegacji, kontaktem z interesariuszami zewnętrznymi - Agregowanie, przetwarzanie i analizowanie danych - Redagowanie dokumentów merytorycznych - Tworzenie dokumentów wspierających przepływ informacji wewnętrznej - Stała współpraca z pozostałymi działami fundacji Od idealnego kandydata oczekujemy : - Pasji i przekonania do misji i działań Fundacji.

 • Min. rocznego doświadczenia zawodowego w realizacji zadań związanych z ochroną środowiska lub polityki zrównoważonego rozwoju - Wykształcenia wyższego kierunkowego (np.
 • ochrona środowiska, biologia, leśnictwo, geografia, fizyka, ekonomia) - Dobrej znajomości procesów i funkcjonowania głównych instytucji decyzyjnych w państwie - Płynnej znajomości języka polskiego i angielskiego (w mowie i piśmie) - Zaawansowanej znajomości pakietu MS Office - Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych, komunikacyjnych oraz prezentacji danych - Umiejętności organizacji pracy własnej - Obowiązkowości, sumienności, dokładności - Otwartości, pozytywnego nastawienia, inicjatywy i kreatywności Oferujemy : - Możliwość realizacji własnych pomysłów i zmieniania rzeczywistości na lepszą - Realny wpływ na budowanie i kształtowanie działań jednej z największych organizacji społecznych zajmujących się ochroną przyrody na świecie - Pracę wśród zaangażowanych, pełnych pasji i dobrej energii ludzi, - Pracę w zielonym biurze, komfortowe i przytulne warunki - Możliwość przychodzenia ze swoim czworonogiem do pracy - Elastyczne godziny pracy, home office, dodatkowe dni wolne - Dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty FitSport Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

  Aplikuj już dziś i razem z nami zmieniaj świat na lepsze!

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku