Praca w korporacji z j. angielskim - dział zakupów
Hays Response
Wroclaw, PL
‎15 godz. temu
source : FACHPRACA

Dla naszego klienta, firmy z sektora medycznego poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. Zakupów z językiem angielskim.

Na tym stanowisku będziesz brał udział w realizacji polityki zakupowej firmy, odpowiedzialny za bieżącą współpracę z zagranicznymi dostawcami oraz zapewnienie terminowości i realizacji dostaw.

 • Dodatkowo, do Twoich zadań będzie należeć analiza ofert względem zamawianych towarów, a także poszukiwanie źró
 • deł optymalizacji kosztów zakupów. Na co dzień będziesz kontaktować się telefonicznie z dostawcami w języku angielskim, w celu sprawdzania statusu zamówień.

  Od kandydata oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie B2 / C1 oraz znajomości takich narzędzi jak MS Office, czy Outlook.

 • Wymagamy samodzielności w wykonywaniu obowiązków, zdolności analitycznych, dokładności, umiejętność wyciągania wnioskó
 • w. Dużym atutem będzie zdobyte doświadczenie w pracy w środowisku korporacyjnym, znajomość programu SAP oraz motywacja i chęć rozwoju w obszarze zakupó
 • w w firmie o międzynarodowym profilu.

  Oferujemy zatrudnienie od lipca do września, w oparciu o umowę o pracę, z możliwością długofalowej współpracy. Dodatkowo atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 4600 brutto oraz benefity pozapłacowe (opiekę medyczną oraz kartę Multisport), ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku