McDonald’s MOP Parma praca dla studentów pełny lub niepełny etat
McDonald's
Bełchów
4 d. temu

Oferujemy pracę na niepełny etat dla osoby, która chętnie sobie chce dorobic! Dwa razy w tygodniu przyjmujemy dostawę, którą trzeba rozłożyć - wtorki i soboty.

Jeżeli chciałbyś zostać na większy etat - nie ma problemu, wtedy zostaniesz przeszkolony również z innych stanowiski niż dostawa.

pracownik na dostawy McDonald’s MOP Parma A2 N

Do Twoich zadań należałoby : rozkładanie dostaw dwa razy w tygodniu oraz dbanie o czystość naszych magazynów.

 • Chęć do pracy, otwartość i komunikatywność - to na początek wystarczy. O resztę zadbają nasi instruktorzy. Sami też zaczynali od stanowiska pracownika restauracji, a dziś wiedzą, jak uczyć innych.
 • Przyda Ci się nastawienie na pracę zespołową - jesteśmy zgraną drużyną i szukamy osób, które potrafią współpracować.
 • Jak w każdej restauracji konieczne jest posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych (jeśli ich nie masz, będziesz mieć czas, żeby je zrobić).
 • Wynagrodzenie min 17.80 brutto / h
 • Do wynagrodzenia dokładamy : bonifikartę, zniżki pracownicze, a także dostęp do takich benefitów jak ubezpieczenie grupowe, karta sportowa i pakiet kulturalny na atrakcyjnych warunkach.
 • Oprócz wynagrodzenia mamy też system premiowy, konkursy pracownicze i takie dodatki jak : 25% stawki za niedziele i święta oraz 20% stawki za pracę w godzinach nocnych.
 • Od stycznia 2022 oferujemy nowe, wyższe stawki.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku