Pracownik do obsługi ceremonii pogrzebowych
UNIVERSUM Spółdzielnia Pracy
Poznań, wielkopolskie, Polska
6 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obecnie poszukujemy pracownika do obsługi ceremonii pogrzebowych na cmentarzach komunalnych w Poznaniu.
  • Do Twoich obowiązków będzie należeć :
  • Przygotowanie grobu do pogrzebu (w tym prace ziemne, jak kopanie i zasypanie mogiły)
  • Udział w kondukcie pogrzebowym (transport trumny / urny z kaplicy do grobu, asysta przy złożeniu do grobu)
  • Prace kamieniarskie (demontaż i montaż nagrobków, renowacja, odnowienie napisów)
  • Liternictwo nagrobkowe (kucie ręczne, piaskowanie, jeśli będziesz chciał)
  • Nasze wymagania

  • Szukamy osoby :
  • Odpowiedzialnej i obowiązkowej
  • Lubiącej i szanującej pracę w zespole
  • Elastycznej praca na dwóch cmentarzach ( Junikowo, Miłostowo )
  • Posiadającej prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia na koparko ładowarkę
  • Otwartej na ciągły rozwój i naukę (oferujemy możliwość, przy posiadaniu predyspozycji, nauki kucia i piaskowania liter)
  • Zainteresowanej pracą na lata
  • To oferujemy

  • Co możemy zaoferować :
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na 3 miesiące)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami finansowymi firmy
  • Dodatkowe korzyści w postaci świadczeń socjalnych oraz nagrody jubileuszowe
  • Opiekę przyzakładowej przychodni lekarskiej
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Doświadczony, zgrany zespół, na który zawsze można liczyć
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Dużą samodzielność w wypełnianiu powierzonych obowiązków i jasne zasady współpracy
  • Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
  • O nas

    Jesteśmy liderem usług pogrzebowych w Poznaniu z ponad 60-letnią tradycją.

    INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCHZe względu na fakt, iż od 25 maja 2018 roku w Polsce obowiązują przepisy Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (dalej : RODO) oraz Ustawy o ochronie danych osobowych, przedstawiamy poniżej kilka przydatnych informacji nt.

    ochrony i przetwarzania Państwa danych osobowych. Kto jest administratorem danych osobowych?Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Universum Spółdzielnia Pracy z siedzibą przy ulicy Woźnej 15a, 61-777 w Poznaniu.

    Z kim można się kontaktować w sprawie przetwarzania danych osobowych?We wszystkich sprawach związanych z ochroną i przetwarzaniem danych osobowych należy kontaktować się z osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo danych w Universum pod adresem info universum-poznan.

    com.pl.W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy dane osobowe?Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji, a podstawą prawną przetwarzania danych osobowych są wymagania prawne wynikające z Kodeksu Pracy (art.

    6 ust. 1 lit. c). Dla pozostałych danych, podstawą prawną ich przetwarzania jest Pani / Pana zgoda.Dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania postępowania rekrutacyjnego, a po jego zakończeniu zostaną niezwłocznie usunięte.

    Komu przekazywane są dane osobowe?Pani / Pana dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom systemów teleinformatycznych, z którymi współpracuje Administrator.

    Dane osobowe mogą zostać udostępnione uprawnionym podmiotom na podstawie odrębnych przepisów prawa.Jakie mamy prawa w związku z ochroną danych osobowych?

    Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Posiada Pani / Pan również prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych, gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    Czy dane są przekazywane poza EOG?Pani / Pana dane osobowe nie będą przekazywane do krajów trzecich.Czy dane wykorzystuje się do profilowania?

    Dane osobowe nie są wykorzystywane zautomatyzowanego podejmowania decyzji w tym do profilowania. Czy podawanie danych osobowych jest konieczne?

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednak niezbędne do uczestnictwa w rekrutacji.