Sprzątanie biur Centrum Katowic Praca w ZPCHR
Zakłady Usługowe
Katowice, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

Aktualnie poszukujemy osoby do utrzymania czystości wewnątrz obiektu w centrum Katowic. Praca w Zakładzie Pracy Chronionej.

Wymagania : orzeczenie o niepełnosprawności - stopień umiarkowanyWarunki pracy : umowa o pracę, cały etat, wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej, wynagrodzenie zawsze na czas, jedna zmiana od 14.

00, wolne weekendy, obiekt w centrum miasta, dobry dojazdObowiązki : utrzymanie czystości biur, pomieszczeń socjalnych i sanitarnych.

Obiekt wysokiej klasy. Poszukujemy osoby z doświadczeniem na w / w stanowisku.Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności? Szukasz stabilnego zatrudnienia?

Zapraszam do kontaktu : +48 723 700 420Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach : Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku