Monter narzędzi pras metalowych - Aalst, Belgia
Firma Weegree
Kraków, Poland
3 d. temu
source : europa.jobs

Opis stanowiska : Praca w firmie zajmującej produkcja elementów metalowych i plastikowych. Praca na hali przy montażu części do pras metalowych.

Mierzenie i ustawianie pras oraz ich oprzyrządowania. Praca z narzędziami pomiarowymi. Praca w systemie dwu zmianowym. Co oferujemy : Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca. Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.

Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas. Bezpłatny transport do pracy - dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.

Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu. Program "Polecaj pracę"za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

Czego oczekujemy : Umiejętność czytania rysunku technicznego (2D i 3D). Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Możliwość wyjazdu własnym samochodem - jako atut.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku