Planista Produkcji
SMART-HR
Kraków
6 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej, lidera w swojej branży, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejscepracy : okolice Krakowa (woj. małopolskie)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Przyjmowanie zleceń produkcyjnych, analizę wykonalności i potwierdzenie w systemie,
  • Sporządzanie zamówień na surowce i materiału niezbędne do realizacji planu produkcji, utrzymanie optymalnej wielkości zapasów,
  • Tworzenie dziennych i tygodniowych planów produkcji, sprawowanie nadzoru nad ich realizacją i aktualizacja,
  • Realizację przypisanych KPI, identyfikację i rozwiązywanie problemów metodą 8D,
  • Cykliczne monitorowanie i raportowanie zgodności wykonania planu, tworzenie raportów produkcyjnych.
  • Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie planowania produkcji mało i średnioseryjnej (doświadczenie w międzynarodowej organizacji będzie dużym atutem),
  • Wyższe wykształcenie na kierunku technicznym lub ekonomicznym,
  • Doświadczenie w stosowaniu metodologii 8D, metod statystycznych oraz wykorzystaniu i wdrażaniu narzędzi Lean,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2,
  • Praktyczna znajomość Excela na poziomie biegłym,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP,
  • Nastawienie na podnoszenie efektywności i eliminację strat,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, wysoki poziom komunikatywności, samodzielność, gotowość do pracy w grupie i zaangażowanie.
  • Oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od zdobytych kwalifikacji i doświadczenia, system wyróżnień oraz nagród,
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in. : karta podarunkowa, opieka medyczna, wczasy pod gruszą, ciepłe posiłki i inne,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w branżowych kursach i szkoleniach,
  • Możliwość poszerzania swoich kwalifikacji i umiejętności w międzynarodowym środowisku oraz przyjazną i wspierającą atmosferę pracy.
  • Zgłoś tę pracę