Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki?
Gastronomy
Gdańsk, Pomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Mikołajki, święta, pasterka, kreacje, prezenty, sylwester... To wszystko kosztuje... Jeśli chcesz zarobić 3-6 tys za miesiac, a dodatkowo mieć wypłatę co tydzień.

 • Dołącz do naszego teamu! - Pracujemy w ścisłym centrum Gdańska (świetny dojazd do pracy) - Sama wybierasz min. 3 dni tygodniowo w które możesz pracować - Gwarantujemy 15zł na rękę / 1h pracy - 8 godzin x 15zł 120zł dniówki + WYSOKIE PROWIZJE, które nie mają górnego limitu
 • JESTEŚCIE SKAZANI NA DOBRĄ WYPŁATĘ !
 • Dodatkowo ! Nie będziecie czekali miesiąc na kasę! PIERWSZA WYPLATA BĘDZIE PO TYGODNIU NA WASZYM KONCIE ! A zarobić nie jest ciężko.
 • Wystarczy wręczać zaproszenia, dodając krótką informację dot. imprezy itp. Tak więc... Jeżeli jesteś osobą uśmiechnięta, energiczna, a podstawowa komunikacja w j.
 • angielskim nie sprawia Ci trudności i chcesz zarobić większą gotówkę w krótkim czasie... Świetnie! Czekam na Twoje zgłoszenie! PS.

  Zgłoszenia muszą zawierać IMIĘ, NAZWISKO, WIEK oraz NR. KONTAKTOWY lub CV. : )

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku