Księgowa / Księgowy
Biuro
Łuków, Lubelskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Zatrudnimy na stanowisko : Księgowa / Księgowy Wymagania : - doświadczenie zawodowe - minimum 2 lata -doświadczenie w prowadzeniu PEŁNEJ KSIĘGOWOŚCI - znajomość przepisów podatkowych - znajomość obsługi programów biurowych MS Office, - umiejętność organizacji i optymalizacji pracy własnej - samodzielność, odpowiedzialność.

Oferujemy : - wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz wykonywanej pracy - dobrą atmosferę pracy - samodzielne i odpowiedzialne stanowisko - wsparcie i wymianę wiedzy w ramach zespołu Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na lento.

pl Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku