Praca dla OPIEKUNKI kobiety - Niemcy - średni język
ADIUTOR
Białystok, Podlaskie
7 d. temu
source : Lento.pl

Sprawdzona Agencja Pracy ADIUTOR zatrudni opiekunki osób starszych - oferty na terenie Niemiec. Poszukujemy opiekunki ze średnia znajomością niemieckiego dla : pana Hansa, który ma 85 lat i cierpi na demencje.

Porusza się przy rolatorze. Rodzina mieszka blisko i jest bardzo pomocna. Do obowiązków opiekunki należy pomoc przy takich codziennych czynnościach jak mycie, ubieranie, przy spacerach.

Także trzeba kontrolować branie leków. Pomoc w domu - gotowanie dla jednej osoby, sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy.

Opiekunce oferujemy w pełni wyposażony pokój w mieszkaniu. Wyjazd : 30.09 Czas pobytu : 1 miesiąc Miejsce : Pforzheim Wynagrodzenie : do 1450Euro Plus premia za pierwszy wyjazd z naszą firmą 100Euro! Obowiązki różnią się w zależności od oferty.

 • To jest PRACA jest dla Ciebie : masz doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być w rodzinie); jesteś gotowy wyjechać na 1, 2, 3 lub więcej miesięcy;
 • nie musisz znać języka - BEZPŁATNIE przygotujemy Cię do wyjazdu. Zapraszamy do naszych oddziałów w Toruniu, Grudziądzu i Bydgoszczy.

 • ADIUTOR zapewnia : l egalną, bezpieczną pracę; wysokie zarobki w Euro; elastyczne terminy wyjazdów; dużo ofert pracy; składki ZUS opłacane także w czasie pobytu w Polsce;
 • BEZPŁATNE szkolenia językowe; możliwość awansu - lepszych wynagrodzeń; bezpłatne zakwaterowanie, dojazd i wyżywienie Firma ADIUTOR już od 2006 r.

  prężnie działa w branży opieki. Zależy nam na długotrwałej współpracy z opiekunkami, dlatego dbamy o ich bezpieczeństwo oraz komfortowe warunki pracy.

  Każdego roku delegujemy do pracy w Niemczech kilkaset osób. Wpis do Wojewódzkiego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12354

  Step 2
  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku