PILNE - AUCHAN DABROWA GÓRNICZA ul. Katowicka- Kasjer
Agencja Pracy Tymczasowej
Dąbrowa Górnicza, Śląskie
8 d. temu

Agencja Pracy Tymczasowej (nr certyfikatu 13079) poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisko : Kasjer Wymagania : - aktualna książeczka do celów sanitarno-

epidemiologicznych - orzeczenie lekarskie podbite przez lekarza medycyny pracy - ukończone 18 lat Oferujemy stawkę godzinową brutto w wysokości 13,70 zł a studenci 16,00 zł brutto oraz elastyczny grafik.

Wysyłając swoje CV proszę podać na jakie stanowisko i jakim miastem są Państwo zainteresowani . Proszę pamiętać o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę " MACRO-

WORK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" spółka komandytowa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

290 - pokaż numer telefonu - o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku