Operator wózka widłowego
Payroll 360
Kraków, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

Dla naszego Klienta - jednego z liderów dystrybucji części samochodowych - z siedzibą w okolicach ul. Półłanki w Krakowie, szukamy kandydatów chętnych do pracy, jako :

Operator wózka widłowego

Osoba zatrudniona na tym stanowisku pracy będzie odpowiedzialna za obsługę wózka widłowego na terenie magazynu.

Wymagania :

 • uprawnienia UDT na wózek widłowy,
 • gotowość do pracy na pełny etat w systemie 2-zmianowym, od poniedziałku do piątku,
 • mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych.
 • Oferujemy :

 • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
 • uczciwe wynagrodzenie płatne zawsze na czas,
 • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie
 • dofinansowanie karty Multisport Plus oraz pakietu prywatnej opieki medycznej.
 • Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta pracy - APLIKUJ - wysyłając CV poprzez formularz olx. W razie problemów - skontaktuj się z nami telefonicznie - jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 : 00-16 : 00.

  Administratorem danych jest Payroll 360 Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Królowej Jadwigi 160 - Agencja pracy tymczasowej - wpis do KRAZ nr 10164.

  Celem przetwarzania Państwa danych jest realizacja procesu rekrutacji. Podstawa prawna przetwarzania : zgoda zainteresowanej osoby.

  Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub na podstawie zawartej z Administratorem umowy, czyli na wyraźnie zlecenie Administratora.

  Mają Państwo prawo w każdej chwili skorzystać z dostępu do swoich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia oraz wyrażenia sprzeciwu lub innych praw ustawowych, a także prawo do wycofania zgody na dalsze ich przetwarzanie - wysyłając stosowne powiadomienie na adres e-mail dostępny na naszej witrynie internetowej.

  Dodatkowe, szczegółowe informacje o ochronie danych można przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

  Do składanych CV prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku