Specjalista ds. Agronomii
PCP Sp. z .o.o.
zachodniopomorskie, Polska
4 d. temu
source : Praca

Konsumenci w ponad 200 krajach na całym świecie sięgają po produkty firmy PepsiCo ponad miliard razy dziennie. Łączny przychód netto pochodzący ze sprzedaży produktów żywnościowych i napojów oferowanych przez PepsiCo wyniósł w 2018 roku ponad 64 mld dolarów.

W Polsce zatrudniamy ok. 3000 pracowników w sprzedaży, naszych fabrykach i siedzibie głównej w Warszawie.

Obecnie poszukujemy nowego pracownika na stanowisko :

Główny zakres obowiązków :

  • Gromadzenie, analiza i weryfikacja danych o plantacjach oraz uprawach prowadzonych przez dostawców;
  • Aktywne poszukiwanie i audytowanie dostawców surowca zgodnie ze standardami firmy;
  • Regularne raportowanie wyników pracy i wniosków ze zgromadzonych danych;
  • Merytoryczne wsparcie dostawców w zakresie metodyki uprawy ziemniaków m. in. poprzez prowadzenie szkoleń i pokazów dla Plantatorów;
  • Obsługa wewnętrznych systemów informatycznych;
  • Uczestnictwo w projektach analitycznych prowadzonych przez dział Agro;
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • Ścisła współpraca z lokalnym działem Agro oraz Best Practice Team w Cambridge (Field & Operations Team).
  • Nasze oczekiwania wobec kandydatów :

  • Wykształcenie wyższe rolnicze (lub pokrewne), znajomość branży;
  • Biegłość w korzystaniu z pakietu MS Office (szczególnie programu Excel);
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego, w tym słownictwa branżowego;
  • Zdolności analityczne, umiejętność skutecznej interpretacji danych liczbowych;
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • Duża samodzielność w działaniu;
  • Zdolność organizowania własnego czasu pracy;
  • Dyspozycyjność, sumienność, dokładność, wytrwałość;
  • Gotowość do podróży służbowych (3-4 dni w tygodniu na terenie Polski);
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Kandydatom oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych : prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport;
  • Możliwość szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych;
  • Ciekawą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych