Starszy Programista C/C++ -R&D
Atende Software Sp. z o.o.
POLAND, WARSAW, Ostrobramska86, POLAND
5 d. temu
source : JobsForGeek

Atende Software to polska spółkatechnologiczna, która od ponad 13 lat tworzy rozwiązaniatechnologiczne z zakresu telewizji internetowej, bezpieczeństwasieci oraz inteligentnej energetyki (tzm.

Smart Grid). Posiadamywłasny Dział Badań i Rozwoju, co oznacza, że każdy elementoferowany Klientom jest wytworzony, przetestowany i opracowany wsiedzibie firmy.

Całość tworzonych przez nas rozwiązań przygotowanajest w autorski sposób, co czyni naszą firmę unikalną na rynku.Dział : Badań i Rozwoju Dziedzina : IoT Zadania : - uczestnictwo wpracach koncepcyjnych, - projektowanie i implementacja testówwydajnościowych, - implementacja autorskiego, rozproszonego systemudo składowania danych pomiarowych na potrzeby IoT.

Wymagania : -absolwent kierunków ścisłych studiów (informatyka, matematyka,fizyka itp.), - bardzo dobra znajomość języków C oraz C++, -znajomość środowiska GNU / Linux do celów programistycznych, -znajomość zagadnień sieciowych, - znajomość zagadnień programowaniawielobieżnego, - umiejętności w zakresie programowania obiektowego,dekompozycji oraz algorytmiki, Dodatkowym atutem będzie : Udokumentowany dorobek (najlepiej naukowy) wskazujący na biegłeposługiwanie się wybranymi pojęciami algebry i analizymatematycznej.

Mile widziane doświadczenie w wykorzystywaniudowolnego języka 3GL do analizy / znajdowania rozwiązań modelimatematycznych lub analizy danych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku