Handlowiec - branża budowlana - kamień naturalny, płytki cer
Klink International Sp. z o.o.
Lublin, Lubelskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Klink International Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa specjalizująca się w obsłudze rynku detalicznego, inwestycyjnego i hurtowego jest wieloletnim dystrybutorem kamienia naturalnego, płytek ceramicznych jak również wyrobów chemii budowlanej.

Osoby z którymi nawiążemy współpracę będą odpowiedzialne za : - organizację pracy punktu sprzedaży - zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów - dbałość o ekspozycję towarów zgodnie z przyjętymi standardami - realizacja celów biznesowych oraz planów sprzedażowych - opracowywanie ofert handlowych - pozyskiwanie klientów i podtrzymywanie relacji z istniejącymi klientami firmy (biura architektoniczne, inwestorzy, wykonawcy) - rozszerzenie bazy klientów na terenie województwa Wymagania : - wykształcenie min.

średnie - umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji - konsekwencja w realizacji założonych celów - rozwinięte zdolności analityczne - podstawowa umiejętność obsługi komputera, - inicjatywa i zaangażowanie w pracę.

Oferujemy : - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy - atrakcyjne wynagradzanie, adekwatne do wyników pracy - pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - możliwość podnoszenia kwalifikacji, możliwość wdrażania własnych pomysłów.

Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

CV prosimy przesyłać drogą mailową :

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku