PL/pgSQL Developer
TeamQuest Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
3 d. temu
source : Jobs.pl

Dla naszego Klienta Srebrnego partnera Microsoft wytwarzającego systemy informatyczne klasy ERP dedykowanych do kompleksowej obsługi wszystkich procesów zachodzących w firmie logistycznej poszukujemy osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego w PL / pgSQL
  • Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych PostgreSQL
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karta MultiSport
  • Obowiązki :

  • Współpraca z PM i dostarczanie rozwiązań zgodne z wymaganiami projektowymi
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności i aplikacji
  • Testowanie i walidację dostarczanego oprogramowania, aby zapewnić poprawność algorytmiczną
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.