Lokalny Przedstawiciel Handlowy
Voice Net
Konin, Wielkopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Do kluczowych zadań wybranej osoby należało będzie : sprzedaż usług telekomunikacyjnych Klientom Biznesowym (B2B), przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji, odpowiedzialność za portfel pozyskanych Klientów.

budowanie długotrwałych relacji z Klientami, monitorowanie rynku oraz analizę działań konkurencji.Od kandydatów oczekujemy : minimum 1-

letniego doświadczenia w branży telekomunikacyjnej w segmencie sprzedaży B2B, dobrej znajomości rynku oraz telekomunikacji, wysokich umiejętności negocjacyjnych i sprzedażowych, zorientowania na osiąganie i realizację celów, Wybranej osobie oferujemy : zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, lub w dowolne j formie.

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, system bezpłatnych szkoleń, niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, komputer przenośny)

 • Treść zgody : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółki z Grupy Multimedia Polska na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn.
 • 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2014.1182 z późn. zm.)

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku