Praca dodatkowa/Wykładanie towaru/Elbląg- OD ZARAZ
Rekrutacja
Elbląg, Warmińsko-mazurskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Praca dodatkowa w markecie budowlanym - OD ZARAZ Miejsce pracy : Elbląg Zakres obowiązków : dbanie o ekspozycje towaru, dokładnie produktów na półki, weryfikacja poprawności cen produktów, raportowanie pracy na platformie.

Elastyczny grafik- do przepracowania 24 h / miesiąc - w dowolnych godzinach otwarcia marketu. Stawka : 15 zł brutto / h Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku