DORADCA KLIENTA DS. NIERUCHOMOŚCI
FLESCH
Pruszków, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Biuro Nieruchomości specjalizujące się w sprzedaży nieruchomości, w związku z rozwojem firmy, zatrudni specjalistę ds. sprzedaży nieruchomości.

Działamy na rynku od wielu lat. Biuro mieści się w dogodnej lokalizacji Pruszkowa .Stawiamy na jakość, profesjonalizm i dobrą atmosferę w pracy.

Stanowisko : DORADCA KLIENTA DS. NIERUCHOMOŚCI Miejsce pracy : Pruszków Od kandydatów oczekujemy : - wysokiego poziomu umiejętności interpersonalnych (komunikatywność, budowanie relacji), - swobody wypowiedzi i zamiłowania do pracy z ludźmi, - pozytywnego nastawienia i determinacji w realizacji celów, - wysokiej kultury osobistej, - zorganizowania i rzetelności, - dyspozycyjności, - umiejętności negocjacyjnych, - raportowanie do bezpośrednich przełożonych - pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa posprzedażowa - motywacji do pracy oraz do osiągania założonych celów, - mile widziane doświadczenie w pracy w branży nieruchomości.

Stawiamy na indywidualizm, ciekawą osobowość i niezależność. Osobom bez doświadczenia, chcącym spróbować swoich sił w branży nieruchomości zapewniamy szkolenie, przygotowujące do pracy na ww.

stanowisku. Praca dla osób, które chcą decydować o wysokości swoich zarobków. Oferujemy : - stałą pracę w oparciu o sprawdzone i skuteczne standardy działania, - atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy, - szkolenia, - możliwość rozwoju, - narzędzia niezbędne do pracy.

 • wysokie zarobki CV prosimy przesyłać na adres e-mail : Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
 • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

  o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku