Nauczyciel kursu maturalnego
EBN Polska
Łódź, Łódzkie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma EBN Polska (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia : 10784) zajmuje się szeroko rozumianym doradztwem personalnym w zakresie rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i wyższego szczebla.

Obecnie dla jednej ze szkół wyższych w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko : Nauczyciel kursu maturalnego biologia, geografia, j.

polski, matematyka, chemia, fizyka, WOS, historia. Miejsce pracy : Łódź wymagania :

 • wykształcenie wyższe,
 • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych / szkoleń,
 • umiejętność nawiązywania kontaktów z uczniami,
 • uprawnienia egzaminatora nowej matury
 • dyspozycyjność jeden dzień w tygodniu po godzinie 16.00 lub sobota. Rozpoczęcie zajęć od połowy października. Prosimy o dopisanie klauzuli : "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę EBN Polska Sp.
 • z o.o. danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.

  U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych" oraz przepisami RODO z dnia 25.05.2018.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku