Operator Wózka Widłowego
Randstad Polska
Lubicz Dolny, Polska
3 d. temu

Masz już doświadczenie jako operator maszyn i uprawnienia na wózki widłowe? Szukasz pracy w której będziesz mógł się rozwijać? To oferta dla Ciebie!

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy operatora maszyn i wózków widłowych do pracy na produkcji.

oferujemy

  • umowę o pracę, zatrudnienie bezpośrednio w firmie produkcyjnej
  • wynagrodzenie 3200-4000 brutto w zależności od posiadanego doświadczenia
  • premię uznaniową do 600 zł przyznawaną miesięcznie
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów tj. pakiet sportowy i medyczny, zniżki na rozrywkę itp.
  • zadania

  • obsługa wózków widłowych wysoko-składowych (Urząd dozoru technicznego)
  • prace polegające na obsłudze maszyn produkcyjnych
  • oczekujemy

  • doświadczenia na stanowisku operator maszyn lub podobnym
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • motywacji do rozwoju i nauki
  • mile widziane uprawnienia SEP, doświadczenie w elektryce lub pracy jako ślusarz
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47