PRACA OD ZARAZ!!!! PROJEKTANT, ASYSTENT PROJEKTANTA
KMR ARCHITEKCIE Sp. z o. o.
Pszczyna, Polska
2 d. temu
source : Mojapraca

KMR ARCHITEKCI sp. z o.o. - pracownia projektowa z Pszczyny

poszukuje pracownika na stanowisko projektanta z doświadczeniem.

Główne obowiązki :

  • Wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych budynków,
  • Koordynacja projektów branżowych,
  • Załatwienie spraw urzędowych - opcjonalnie,
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki budownictwo, architektura),
  • dobra znajomość programów CAD i do obliczeń konstrukcyjnych (opcjonalnie),
  • posiadanie ogólnej wiedzy z zakresu prawa budowlanego i warunków technicznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość procedur administracyjnych,
  • Wynagrodzenie :

    W zależności od umiejętności i doświadczenia. Atrakcyjne wynagrodzenie. Forma zatrudnienia do omówienia. Nie interesuje mnie praca zdalna.

    Aplikacje prosimy wysyłać na e-mail : sekretariat kmrarchitekci.pl

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych