KOMBAJNISTA NA KOMBAJNY CHODNIKOWE AM-50
EKO-PLUS Sp. z o.o.
Bytom, śląskie
5 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie 41-933 Bytom, powiat : m. Bytom, woj : śląskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : - Rodzaj umowy : Umowa o pracę na okres próbny Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : 1 Zmianowość : ruch ciągły Liczba godzin pracy w tygodniu : 40 Liczba godzin pracy w miesiącu : nie dotyczy Data rozpoczęcia : 18.

12.2019 Wynagrodzenie brutto : 2 600 - 4 000 PLN Proponowane wynagrodzenie brutto : od 2600-4000zł / do ustalenia w zależności od posiadanych kwalifikacji System wynagradzania : Czasowy ze stawką miesięczną Zawód : maszynista górniczych maszyn wyciągowych Typ propozycji : Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • zasadnicze zawodowe
 • Znajomość języków : Zawód :

 • Maszynista górniczych maszyn wyciągowych (wymagany staż - lata : 3)
 • Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Pozostałe wymagania Wykształcenie : Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem :

  Inne wymagania :

 • z, stosowne uprawnienia do stanowiska, doświadczenie min. 3 lata w zawodzie na wskazanym stanowisku (przerwa zawodowa min. 4 lata)
 • Dane pracodawcy Pracodawca : EKO-PLUS Sp. z o.o. Krótki

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku