Redaktor Materiałów Edukacyjnych
Agencja Rekrutacyjna Wilson/Berg
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Klientem Wilson / Berg jest dynamicznie rozwijający się start-up z obszaru edukacji i usług opartych o kryptowaluty. Nasz Klient specjalizuje się w tworzeniu unikalnych treści i rozwiązań przybliżających potencjalnym inwestorom świat kryptowalut oraz związanych z nim możliwości inwestycyjnych.

W związku z planami dalszego wzrostu i umacniania swojej pozycji rynkowej, poszukujemy doświadczonych Kandydów na stanowisko Redaktora Materiałów Edukacyjnych Nr ref : Redaktor / 2019 Warszawa lub Łódź Głównym celem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie kontrola jakości tworzonych materiałów edukacyjnych oraz odpowiedzialność za zatwierdzanie materiałów do publikacji.

Do zadań Kandydata będzie należeć : Bieżąca współpraca z autorami materiałów edukacyjnych i promocyjnych (trenerzy i copywriterzy), udzielanie informacji zwrotnej, rozwój materiałów Merytoryczna i językowa kontrola jakości publikowanych treści (kursy, ebooki, treści video) oraz materiałów marketingowych (newslettery, landing-pages, etc.

Odpowiedzialność za zatwierdzanie materiałów do publikacji Obsługa systemu CMS i systemu mailingowego. Poszukujemy osób, które cechuje : 1.

bardzo dobra znajomość zasad tworzenia i redakcji tekstów, w tym tekstów marketingowych (znajomość psychologii społecznej, zasad perswazji, podstawy copywritingu i marketingu bezpośredniego) 2.

zainteresowanie tematyką rynków finansowych oraz nowych technologii (blockchain, kryptowaluty, inwestycje, trading, ekonomia) 3.

proaktywność, odpowiedzialność, terminowość 4.bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Co oferuje nasz Klient?

 • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeniowy
 • Ambitną pozycję w dynamicznie rozwijającym się zespole
 • Dużą dozę autonomii, odpowiedzialności i wpływu w ramach realizowanych zajęć
 • Kilka innych elementów, o których więcej na spotkaniu Jeśli projekt jest dla Ciebie interesujący, przedstaw się nam i przyślij swoje aktualne CV wraz z dodatkowymi informacjami na temat realizowanych przez siebie projektów na adres : W temacie maila dodaj numer referencyjny : Redaktor / 2019.
 • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku