Telemonter - Nowy Sącz i okolice
Huapol Telekom Sp. z o.o.
Nowy Sącz, Małopolskie
‎13 godz. temu
source : Lento.pl

HUAPOL jest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji, modernizacji i utrzymania stacjonarnych i mobilnych sieci telekomunikacyjnych.

Jesteśmy uznanym partnerem dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych, operatorów telewizji kablowych oraz producentów urządzeń telekomunikacyjnych.

W związku z dalszym rozwojem firma poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko : TELEMONTER nr ref. : T 01 / 20 Miejsce pracy : Nowy Sącz i okolice Opis zadań : - usuwanie uszkodzeń, awarii i stanów zagrożeń na sieciach dostępowych, - konserwacja, ewidencja i weryfikacja elementów sieci i urządzeń, - wykonywanie instalacji miedzianych oraz światłowodowych, - montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych u abonentów.

Wymagania : - wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne, - podstawowa wiedza na temat urządzeń związanych z dostawą Internetu, - zdolności manualno techniczne, - chęć do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji, - komunikatywność, umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole, - dyspozycyjność, - prawo jazdy kat.

B. warunek konieczny! Mile widziane : - znajomość branży telekomunikacyjnej, - uprawnienia energetyczne do 1kV. Oferujemy : - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych, - umowa cywilnoprawna - wynagrodzenie zasadnicze plus atrakcyjny system premiowy za dodatkowe zadania, - po przyuczeniu do pracy samochód służbowy do samodzielnej realizacji zleceń, - praktyczne przeszkolenie na stanowisku pracy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji, - niezbędne narzędzia pracy, odzież ochronną i sprzęt BHP, - możliwość pracy w miejscowości zamieszkania lub pomoc pracodawcy w dojeździe do miejsca pracy, - pracę w miłej atmosferze w gronie profesjonalistów.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod nr tel. : 513 069 098 w godz. 9.00 - 17.00 od poniedziałku do piątku ub o przesłanie aplikacji na adres z klauzulą jak poniżej Będąc świadomym swoich praw wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej RODO ), jak również z ustawy z dnia 10 maja 2018 r.

o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000) (dalej UODO ), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HuaPol Telekom Sp. z o.

o. z siedzibą przy ul. Okopowej 58 / 72, 01-042 Warszawa danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku