Operator wózka widłowego k/m
House of Jobs GmbH
Prószków, Opolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Miejsce pracy : Bopfingen Twoje obowiązki :

  • Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
  • Transport wewnątrzzakładowy
  • Obsługa wózka widłowego frontowego i bocznego
  • Wprowadzanie danych w tym obsługa komputera Pracodawca oczekuje :
  • Doświadczenie jako operator wózka widłowego i ważne uprawnienia, mile widziane doświadczenie na zakładzie szklarskim
  • Gotowości do pracy zmianowej (system dwuzmianowy)
  • Prawa jazdy i samochodu
  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego Co oferujemy?
  • Wynagrodzenie w wysokości 13 euro brutto / h +dodatki 10-20 euro netto za każdy przepracowany dzień (dieta, dodatek do paliwa)
  • Zakwaterowanie płatne
  • Niemiecką umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Pełny pakiet socjalny
  • Pomoc ze strony House of Jobs Brzmi ciekawie? W takim razie aplikuj już teraz- wszystkie szczegóły omówimy telefonicznie pod numerem +48 722 004 929 Możesz także wysłać Swoje CV
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych