Senior Fullstack PHP/JS
ASPER BROTHERS
Warszawa. PL
6 d. temu
source : Just Join IT

Cześć, do współpracy z ASPER BROTHERS szukamy senior fullstack PHP / JS developera.

WYNAGRODZENIE i FORMA : 11000-15000 PLN + VAT - B2B (faktura).

KTO : ASPER BROTHERS to software house prowadzony w braterskiej atmosferze, z biurem w samym centrum Warszawy. Działamy dla klientów z całego świata w takich branżach jak m.

in. : HR, motoryzacyjnej, marketingowej, medycznej, nieruchomości, non-profit, bezpieczeństwo i inne. Nasz stack to Python, PHP, Javascript.

Nasz zespół liczy 20+ osób, część w biurze (w dobrych czasach), część zdalnie z różnych miast Polski. Nasi Klienci to tylko sympatyczni, uśmiechnięci ludzie, więc praca dla nich to czysta przyjemność.

Wśród naszych Klientów NIE MA osób nietechnicznych, zatem rozmawiamy z nimi "wspólnym językiem".

Mamy wypracowane dokładne metodyki pracy, trzymamy się procesów. Chcemy współpracować z ludźmi, którzy będą mieli codziennie realny wpływ na kierunek, kształt i rozwój projektów oraz firmy.

Wierzymy w samowystarczalne zespoły scrumowe i brak pośredników w postaci PM / Account, którzy są, aby wspomagać organizację, ale nie są middlemanami.

LOKALIZACJA : Jeżeli chcesz (docelowo, kiedyś w nowej normalności) pracować w biurze - zapraszamy. Jeżeli zdalnie to też jest możliwe.

Jeżeli hybrydowo - również się dogadamy. Pracujemy w godz. ok. 8 / 9-16 / 17.

SZUKAMY : Samodzielnej / go regular programistki / ty PHP fullstack ze znajomością JS. Zaangażowanie, ambicja to pożądane cechy.

Mile widziana znajomość zagadnień devopsowych. Jeśli piszemy senior to chcielibyśmy, abyś miał / a za sobą co najmniej 5-7 lat komercyjnego doświadczenia i dalszy głód rozwoju.

Koniecznie musisz swobodnie mówić po angielsku, a nie tylko czytać w dokumentację w tym języku. Mamy naprawdę sympatycznych klientów z całego świata i żal byłoby gdybyś nie miał / a możliwości z nimi porozmawiać.

KOGO NIE SZUKAMY : Jeżeli nie lubisz kontaktu z klientem, wolisz tylko pisać przysłowiowy "kodzik" nie będzie Ci u nas dobrze.

Ze względu na nasze podejście, procesy nasi współpracownicy mają regularny kontakt z klientem, często sami muszą podejmować decyzje w ramach swoich kompetencji i obowiązków.

Jeśli wolisz tylko programować życzymy Ci dużo szczęścia i powodzenia, ale niestety w innej firmie.

TECH-STACK : PHP - Laravel, Symfony (lub oba), JavaScript (Vue.js, React).

DEVELOPMENT FLOW : Pracujemy w time&materials. Ty podajesz estymacje (godzinowe lub w story pointach). Pracujemy w dwutygodniowych sprintach, które dzielimy na 4 fazy - product roadmap, sprint preparation, sprint, release.

Stosujemy kryteria gotowości i odbioru sprintu. Kod przechodzi code review. Stosujemy się do piramidy testów : unit testy, testy integracyjne i e2e.

SPRZĘT : MacBook Pro 15' 16GB RAM lub Lenovo / Dell z Linuxem. Jeden lub dwa monitory 27', mysz.

WOLNE DNI : 21 dni w roku 100% płatne + wszystkie ustawowe dni wolne.

PROCES REKRUTACJI : Trzy etapy. Krótka rozmowa telefoniczna, aby zobaczyć czy obu stronom dobrze się rozmawia. W następnej kolejności zadanie testowe, które nie powinno zająć więcej niż 3h.

Po zadaniu otrzymasz szczegółowy feedback. Na podstawie rozwiązania zadania testowego rozmowa techniczna, po której podejmujemy decyzję.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku