Operator maszyny
EXALUS
Gołuchów, Wielkopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma Exalus TR7 sp. z o.o. sp.k. poszukuje kandydatów na stanowisko : Operator maszyn Zakres obowiązków : - Obsługa maszyn, -

Kontrola jakości produkowanych wyrobów, - Realizacja planów produkcyjnych, - Możliwość przyuczenia, - Praca w systemie zmianowym.

Wymagania : - Chęć do nauki i pracy na produkcji, - Gotowość do nawiązania dłuższej współpracy, - Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn.

Oferujemy : -Możliwość przyuczenia, -Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę, -Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, -

Konkurencyjne wynagrodzenie. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.

29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku