Inżynier projektu - konstrukcje stalowe
LSJ HR Group
Police, Polska
2 d. temu

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Znasz się na rysunku technicznym i komunikujesz się w języku angielskim? Sprawdź naszą ofertę!

Dla naszego klienta, firmy, która jest wiodącym producentem konstrukcji stalowych na rynku europejskim, poszukujemy pracownika na stanowisko Inżynier projektu .

Masz doświadczenie w pracy na stanowisku Project Managera? Nie zastanawiaj się! Aplikuj już dziś!

Zakres obowiązków :

Obowiązki :

  • Opracowywanie procesu technologii wykonania konstrukcji stalowych, zgodnie z dokumentacją konstrukcyjną, wymaganiami klienta i obowiązującymi normami i przepisami,
  • Opracowywanie norm pracochłonności wykonania konstrukcji stalowych,
  • Opracowywanie harmonogramu wykonania prowadzonych zleceń i nadzór nad terminową realizacja prac,
  • Współpraca z klientem lub przedstawicielem klienta,
  • Sporządzanie zapotrzebowania materiałowego na podstawie opracowanej dokumentacji, a także zapotrzebowania na usługi kooperacyjne,
  • Bieżąca kontrola, nadzór i wsparcie firm podwykonawczych,
  • Sporządzanie dokumentacji, a także współpraca przy opracowywaniu budżetów zleceń.
  • Bieżąca współpraca z działem produkcji,
  • Przestrzeganie odpowiednich norm i procedur obowiązujących w firmie.
  • Wymagania : Wymagania :

    Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Podstawowa wiedza z zakresu spawalnictwa,
  • Biegła znajomość oprogramowania AutoCAD oraz MS Office,
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Samodzielność.
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę jednozmianową : 7-15
  • Realne możliwości awansu zawodowego,
  • Szkolenia, kursy, studia podyplomowe, dofinansowane przez firmę
  • Dodatkowe bonusy płacowe i benefity świąteczne,
  • Dofinansowanie do różnych form rekreacji i wypoczynku indywidualnego.
  • wybrani kandydaci

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331