Order picker - skaner ręczny
Covebo Work Office
Bydgoszcz, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Opis stanowiska :

  • Zbieranie zamówień przy użyciu skanera ręcznego.
  • Na podstawie danych ze skanera tj. : liczby produktów, nazwy i lokalizacji danego artykułu, zeskanowanie kodu i załadowanie produktu na wózek.
  • Praca wykonywana na hali zimnej, na której asortymentem są produkty spożywcze takie jak : sery, wędliny, sałatki.Wymagania :
  • Gotowość do pracy w godzinach nocnych.
  • Chęci do pracy w warunkach 2-5 stopni.
  • Doświadczenie jako order picker mile widziane.Oferujemy :
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co 4 tygodnie na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii (transport do Holandii GRATIS).
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Ubezpieczenie.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • 120 zł w formie pakietu startowego zawierającego poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu, słowniczek polsko-holenderski.
  • Możliwość pracy w parach.
  • Dostęp do darmowej siłowni.
  • W miejscu zamieszkania dostępny sklep z polskimi produktami.
  • Zgłoś tę pracę