magazynier
Randstad
Poznań, Wielkopolskie
4 d. temu

job description

Chciałbyś zacząć pracę jako magazynier, ale nie masz uprawnień UDT?

Możesz podjąć pracę w systemie 4-brygadowym i nie boisz się wyzwań? Szukamy właśnie Ciebie! Aplikuj na stanowisko magazynier dla naszego klienta Bridgestone w Poznaniu!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio w strukturach Bridgestone!
  • atrakcyjne wynagrodzenie średnia miesięczna płaca na okresie próbnym to około 4 900 PLN brutto, po 3 miesiącach 5 400 PLN brutto,
  • możliwość wyrobienia uprawnień do kierowania wózkami widłowymi!
  • świadczenia świąteczne i wakacyjne,
  • ubezpieczenie grupowe opłacane przez firmę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • zniżki na usługi telekomunikacyjne dla Ciebie i całej Twojej rodziny,
  • możliwość skorzystania z pakietu sportowo-rekreacyjnego,
  • dofinansowanie posiłków w stołówce zakładowej,
  • bezpłatne dojazdy do pracy na terenie Poznania lub dofinansowanie do transportu,
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego finansowanego przez pracodawcę.
  • zadania

  • ręczny załadunek opon z palet na samochód z wykorzystaniem wózka widłowego czołowego,
  • przyjęcia palet z oponami do magazynu praca na wózku widłowym typu reach truck,
  • kompletacja opon zgodnie z zamówieniami naszych klientów praca na wózku widłowym typu reach truck.
  • oczekujemy

  • gotowości do pracy fizycznej w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym,
  • dobrej współpracy w zespole,
  • umiejętności manualnych i analizy informacji,
  • prawa jazy kat. B -warunek konieczny!
  • posiadanie uprawnień do prowadzenia wózków widłowych będzie dodatkowym atutem.
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku aplikuj.