Partner ds. Kluczowych Klientów Diabeto -woj.zachodniopomorskie
AstraZeneca
Poland, Szczecin, Western Pomerania, Poland
6 d. temu
source : PharmiWeb.com

Cel stanowiska : Prowadzenie działań promocyjnych i edukacyjnych mających na celu realizację planowanej sprzedaży na określonym terytorium.

Odpowiedzialność za rozwój udziałów rynkowych produktów AstraZeneca na danym terytorium. Współpraca ze środowiskiem medycznym w celu wzmocnienia rynkowej pozycji AstraZeneca jako profesjonalnego partnera.

Główne obowiązki : 1. Promocja leków AstraZeneca poprzez regularne i zróżnicowane kontakty z klientami (lekarze, farmaceuci, pielęgniarki), w trakcie których dostarczane są pełne i aktualne informacje na temat dostępności, wskazań i skuteczności produktów AstraZeneca, zgodnie z wyznaczonymi planami i zasadami.

2. Dostarczanie lekarzom wysokiej jakości wiedzy z dziedzin medycznych i około medycznych w oparciu o szereg aktywności edukacyjnych w odpowiedzi na ich potrzeby / wyprzedzając ich potrzeby.

3. Regularne budowanie i realizowanie planów zarządzania podległym terytorium w oparciu o zasoby i narzędzia : Tworzenie Planu Zarządzania Terenem (PZT) -

Territory Action Plan (TAP) - kwartalnie, Wdrożenie Zarządzania Terenem PZT / Territory Action Plan (TAP) Co miesięczna weryfikacja PZT Weryfikacja, uzupełnianie, rozwój listy targetowej w oparciu o zdefiniowane kryteria.

Tworzenie planu wizyt i aktywności w docelowej grupie lekarzy zgodnie z obowiązującymi standardami Planowanie działań skierowanych do aptek Działania w aptekach (wykorzystywanie narzędzi dedykowanych do pracy z aptekami, weryfikacja dostępności leków, współpraca z działem Dystrybucji Działania mające na celu zapewnienie dostępności leków w szpitalach, (współpraca z działem Dystrybucji) Nawiązanie i utrzymywanie stałych relacji z wybranymi osobami opiniotwórczymi / decyzyjnymi (KOL) w danym terenie oraz wykorzystanie ich do budowania wizerunku produktów AZ 4.

Pogłębianie znajomości funkcjonowania systemu służby zdrowia i placówek w podległym terenie. 5. Bieżąca identyfikacja kluczowych klientów, zgodnie z wytyczoną strategią.

6. Tworzenie oraz realizacja strategii współpracy i edukacji środowiska lekarskiego ze szczególnym uwzględnieniem wielokanałowej promocji na danym terenie.

7. Aktywne pozyskiwanie i gromadzenie informacji o potrzebach i oczekiwaniach merytorycznych lekarzy w obrębie danego terytorium.

8. Organizacja i realizacja indywidualnych wizyt, prezentacji grupowych, sympozjów i innych aktywności marketingowych zgodnie z założeniami planów promocyjnych.

9. Regularne raportowanie aktywności oraz wydatków zgodnie z obowiązującymi zasadami i procedurami. 10. Pogłębianie wiedzy o sytuacji rynkowej w celu wykorzystania potencjalnych szans lub uniknięcia potencjalnych ryzyk.

11. Rejestrowanie wszelkich działań konkurencyjnych skierowanych przeciw AZ i naszym produktom. 12. Prowadzenie wszystkich działań zgodnie z wymogami polskiego prawa oraz regulacjami wewnętrznymi i wartościami AstraZeneca.

13. Raportowanie działań niepożądanych leków zgodnie z obowiązującymi procedurami. 14. Ścisła współpraca z innymi Pracownikami AZ w celu optymalizacji pracy i zwiększania efektywności.

15. Stałe podnoszenie poziomu własnych umiejętności w celu optymalnej realizacji zadań (prowadzenie wizyt, spotkań grupowych, typologia klientów itp.

Pogłębianie wiedzy o promowanych produktach AZ.16. Świadomy wpływ na efektywność i klimat pracy w AstraZeneca poprzez regularne udzielanie informacji zwrotnej.

17. Poprawne wykonywanie działań administracyjnych zgodnie ze standardami w AstraZeneca. Umiejętności i kwalifikacje :

 • Wykształcenie wyższe - preferowane wyższe medyczne lub pokrewne
 • Obsługa komputera (pakiet MS Office)
 • Prawo jazdy (kat. B)
 • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
 • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Medycznego
 • Wysoki poziom zorientowania na realizację celu
 • Wysoki poziom zaangażowania i motywacji własnej
 • Wysoki poziom kultury osobistej i profesjonalizmu
 • Wysoki poziom wiedzy merytorycznej
 • Pozytywne nastawienie, otwartość na zmiany oraz elastyczność
 • Chęć oraz umiejętność szybkiego uczenia się (nabywanie nowej wiedzy, otwartość na coaching oraz przyjmowanie informacji zwrotnej)
 • Wysokie umiejętności komunikacyjne werbalne i pozawerbalne
 • Wysoki poziom inteligencji emocjonalnej
 • Umiejętność budowania i zarządzania relacjami z osobami usytuowanymi na wielu poziomach i w różnych pionach funkcyjnych
 • Wysokie umiejętności prezentacyjne (indywidualne i zbiorowe)
 • Bardzo dobra organizacja pracy
 • Orientacja na Klienta (chęć i umiejętność pozyskiwania i zarządzania potrzebami i oczekiwaniami klientów)
 • Myślenie biznesowe (umiejętność analizy i wyciągania wniosków, dostrzegania i wykorzystywania szans oraz identyfikowania zagrożeń i przeciwdziałania nim)
 • Umiejętność współpracy (w zespole jak również w trakcie prac w zespołach interdyscyplinarnych
 • Samodzielność oraz inicjatywa
 • Partner merytoryczny Kluczowe Kompetencje : 1. Zaangażowanie w potrzeby klienta oraz wysokie standardy etyczne 2. Strategiczne rozumienie biznesu 3.
 • Dążenie do przyjmowania odpowiedzialności 4. Współpraca AstraZeneca is an equal opportunity employer. AstraZeneca will consider all qualified applicants for employment without discrimination on grounds of disability, sex or sexual orientation, pregnancy or maternity leave status, race or national or ethnic origin, age, religion or belief, gender identity or re-

  assignment, marital or civil partnership status, protected veteran status (if applicable) or any other characteristic protected by law.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku