Kierowca Wywrotki (Ciągnik siodłowy + naczepa)
P.H.U. Euro Trans sp. z o.o.
Bytom, Polska
‎11 godz. temu
source : Jobs.pl

EURO - TRANS TO LIDER ZINTEGROWANYCH ROZWIĄZAŃ TRANSPORTOWYCH, DEDYKOWANYCH BRANŻY BUDOWLANEJ W POLSCE.

Specjalizujemy się w transporcie : kruszyw, cementu betonu Świadczymy usługi wynajmu pomp do betonu, koparek do rozładunku wagonów kolejowych oraz ładowarek kołowych do załadunku kruszyw.

Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów, które codziennie realizują projekty transportowe dla stałych i nowych klientów.

Aktualnie zatrudnimy na stanowisko :

Opis stanowiska :

  • Transport materiałów sypkich pod wskazany adres.
  • Obsługa pojazdu przez cały cykl od załadunku do wyładunku.
  • Wymagania :

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Kurs na przewóz
  • Karta kierowcy
  • Świadectwo kwalifikacji
  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność.
  • Prawo jazdy kat. C
  • Badania lekarskie
  • Oferujemy :

  • Współpracę z Firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Świadczenie usług w ramach własnej działalności gospodarczej.
  • Przeszkolenie dla osób bez doświadczenia w obsłudze taboru .
  • Terminowe rozliczenia.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności.
  • Dla chętnych oferujemy możliwość zdobycia uprawnień do obsługi pompy do betonu lub operatora ładowarki
  • Możliwość zakwaterowania dla osób z innych miast.
  • Dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie 883-969-444

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a RODO (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, przez EURO-TRANS Sp.

    z o.o, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.