Pracownik produkcji- od 2900 brutto + premia
Adecco Poland Sp. z o.o.
Mikołów, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

Aktualnie dla naszego klienta- firm produkującej transformatory z terenu Mikołowa- poszukujemy 10 kandydatów na stanowisko :

Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Adecco z możliwością przejścia pod firmę
  • Pracę na pełen etat w systemie trzyzmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie- podwyżka po miesiącu i premia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Karnet sportowy w atrakcyjnej cenie
  • Program lojalnościowy Adecco+ CLUB : program zniżek u wybranych partnerów
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie
  • Pracę od zaraz dla kobiet i mężczyzn
  • Opis stanowiska :

  • Praca na produkcji- produkcja transformatorów
  • Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku
  • Wymagania :

  • Doświadczenie w pracy na produkcji lub w pracach manualnych- mile widziane
  • Sumienność, odpowiedzialność
  • Oferta pracy tymczasowej

    Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

    Poleć ofertę swoim znajomym! Mamy wiele ofert pracy stałej i tymczasowej.

    Zadzwoń lub wyślij sms o treści ’Praca Mikołów’ pod nr tel 723 193 114