Telefoniczna obsługa klienta
E-MCC
Góra Kalwaria, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Szukasz pracy od zaraz? Chcesz przychodzić do pracy z uśmiechem i być częścią zgranego zespołu? Chcesz dobrze zarabiać i pracować w firmie z wartościami?

Dołącz do nas! Do Twoich zadań należeć będzie telefoniczny kontakt z Klientem. Prowadzimy rekrutację do działów : Sprzedaży telefonicznej Obsługi infolinii (połączenia wychodzące i przychodzące) Oferujemy : Stabilne zatrudnienie Stawkę godzinową 17 zł brutto + solidne premie Pracę stacjonarną w naszym biurze (w godzinach 9.

00 - 17.00 / 12.00 - 20.00) Godzinną przerwę w czasie pracy Nieformalną, koleżeńską atmosferę Polmed - prywatną opiekę medyczną Kartę Multisport Mile widziane : Doświadczenia w telefonicznej sprzedaży i / lub obsłudze Klienta Dobrej dykcji Umiejętności pracy w zespole Zapewnimy Ci pomoc w doskonaleniu Twojego warsztatu pracy oraz profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi klienta i sprzedaży.

Nasze biuro znajdziesz w Górze Kalwarii, ul. Pijarska 5. Nie zwlekaj wyślij swoje CV już teraz ! Jednocześnie informujemy, że w związku z zagrożeniem epidemicznym, zapewniamy naszym pracownikom warunki bezpieczeństwa zgodnie z zaleceniami.

Przychodząc do nas, możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo, pod każdym względem. Dla wzajemnego bezpieczeństwa istnieje możliwość rozmowy rekrutacyjnej, telefonicznie, bądź online.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku