Praca na magazynie – OD ZARAZ – ZARABIAJ 20 ZŁ/H NA RĘKĘ
AB OVO SOLUTIONS
Sokołów, mazowieckie
4 d. temu
source : FACHPRACA

Opis

Dla naszego klienta, lidera firmy logistycznej poszukujemy pracownika magazynowego.

Miejsce pracy : Sokołów

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 504 070 788 lub wysłanie SMS !

Co zyskujesz dzięki pracy na tym stanowisku?

 • zawsze wolne weekendy, które możesz przeznaczyć na odpoczynek,
 • stabilne zatrudnienie,
 • atrakcyjne wynagrodzenie 20 zł br. / h - jeżeli jesteś STUDENTEM, DOSTANIESZ 20 ZŁ NA RĘKĘ!
 • praca w dogodnym systemie : 8-16 lub 10-18.
 • bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna Luxmed oraz karta Multisport),
 • pakiet szkoleń wewnętrznych.
 • ZAKRES OBOWIĄZKÓW

 • prace pomocnicze na magazynie,
 • do pomocy będziesz miał wózek elektryczny.
 • Aplikuj nawet jeżeli nie masz doświadczenia!

  Nasz Zespół czeka na Ciebie, nie wahaj się i prześlij CV - skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną!

  Poznaj nasz zespół, zobacz jak pracujemy i dowiedz się, dlaczego warto do nas dołączyć!

  Prosimy zamieścić poniższą klauzulę w CV :

  Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art.

  6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.

  o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy.

  Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody.

  Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

  Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych.

  Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane : dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

  AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. - Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - Nr certyfikatu 18016 - z siedzibą we Wrocławiu.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku