Data Engineer/Cloud Developer
Cyclad Sp. z o.o.
Poznań, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

Jeżeli szukasz dla siebie miejsca, w którym będziesz mógł rozwijać swój potencjał, zapraszamy do aplikowania! W Cyclad współpracujemy z topowymi globalnymi firmami w realizacji ich rozwiązań technologicznych.

Data Engineer / Cloud Developer

Miejsce pracy : Poznań

Informacje o projekcie :

  • Lokalizacje : Gdańsk / Warszawa / Wrocław / Poznań / Kraków (istnieje opcja pakietu relokacyjnego)
  • Praca zdalna : obecnie do 100%
  • Budżet : 14 000-20 000 PLN netto +VAT / m-c / 12 000-18 000 PLN brutto
  • Projekty : długofalowa współpraca, rozwiązania analityczne dla branży finansowej, projekty z obszaru BI, Big Data
  • Technologie : technologie zmienne uzależnione od projektu, m.in. AWS, Azure Synapse, Databricks, Data Lake, ETL, SSIS, SSRS, PowerBI, Spark, Impala, Elasticsearch, Python / Java / C++, JIRA, Confluence, Teams, Git / Bitbucket
  • Obowiązki :

  • Projektowanie i implementacja procesów przetwarzających duże zbiory danych- zarządzanie nimi, analiza i wizualizacja
  • Szczególna dbałość o dokumentację techniczną
  • Wsparcie w projektowaniu ’szytych na miarę’ usług danych
  • Tworzenie wskaźników dotyczących monitorowania procesami
  • Wymagania :

  • Doświadczenie z rozwiązaniami chmurowymi (mile widziany AWS, Azure)
  • Przynajmniej podstawowe umiejętności programistyczne w dowolnym języku programowania (mile widziana Java i Python)
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze ML / Big Data oraz procesami ETL
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1 / B2)
  • Oferujemy :

  • Szkolenia zawodowe i językowe;
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • Udział w międzynarodowych, ambitnych projektach;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony (lub B2B)
  • Aplikuj