Tester Oprogramowania (Remote)
Grafton Recruitment
Roosevelta 6, Łódź
‎2 godz. temu
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

Dla naszego klienta, digital project house'u, dostarczającego rozwiązania z zakresu connected experience dla branży automotive i lotnictwa, oraz tworzącego platformy webowe i aplikacje mobilne poszukujemy kandydatów na stanowisko Testera oprogramowania.

Zakres obowiązków :

  • Analiza wymagań, tworzenie planów i strategii testów oraz projektowanie scenariuszy testowych,
  • Przeprowadzanie testów aplikacji webowych i mobilnych,
  • Nadzór nad procesem wytwarzania oprogramowania w kontekście CI / CD,
  • Analiza logów, wyników testów i ścisła współpraca z zespołem projektowym,
  • Organizacja, tworzenie oraz rozwijanie dokumentacji testowej i projektowej,
  • Zarządzanie zadaniami w JIRA,
  • Komunikacja z klientem wewnętrznym / zewnętrznym,
  • Ciągły nadzór i rozwój narzędzi testerskich.
  • Kogo poszukujemy?

    Forma zatrudnienia : UoP / B2B

    Nasze wymagania :

  • Poszukujemy osób z przynajmniej dwoma latami doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty QA - umiejętność tworzenia planów, strategii, przypadków testowych, znajomość procesu budowania i wdrażania aplikacji (CI / CD) jest dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w wykonywaniu testów : funkcjonalnych, integracyjnych, wydajnościowych, regresji, bezpieczeństwa,
  • Umiejętność korzystania z narzędzi developerskich przeglądarek,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w grupie,
  • dokładność, skrupulatność, samodzielność,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Mile widziane :
  • Jenkins
  • Języki :
  • Polski
  • Angielski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 10000-15000 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : W całości
  • Budżet szkoleniowy, Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje
  • Kim jesteśmy?

    Grafton Recruitment is one of the largest recruitment companies in Europe. Since 2018 the company is owned by Gi Group, one of the world’s leading companies providing services for the development of the labour market.

    Together with Wyser, QiBit and TACK&TMI offers comprehensive HR & recruitment solutions. Joint forces of these five companies allow the group to advise during foreign investments, plan HR processes, recruit and train the personnel for even the largest organizations.