Technik Utrzymania Ruchu (m/k)
Trenkwalder
Gdynia
2 d. temu
source : infoPraca

Główne zadania :

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych, utrzymanie linii technologicznej w stanie stałej sprawności technicznej,
  • wykonywanie przeglądów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń,
  • udział w projektach modernizacyjnych, projektach wdrożeń nowych produktów, uruchamianiem nowo zakupionych maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Od Kandydatów oczekujemy :

  • min. 2-3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku jako serwisant / technik / specjalista utrzymania ruchu (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej),
  • przynajmniej podstawowej, praktycznej znajomości automatyki, mechaniki, pneumatyki, elektryki, hydrauliki - jeśli nie masz doświadczenia we wszystkich obszarach, a chcesz się rozwijać to nie problemu : aplikuj śmiało!
  • nastawienia na innowacje, pomysłowość, kreatywność, chęć pracy z nowinkami technologicznymi,
  • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń,
  • gotowości do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 6 / 14, 14 / 22, 22 / 6 (zmiany tygodniowe),
  • uprawnienia SEP będą Twoim dodatkowym atutem.
  • Nasz Klient oferuje :

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia, bezpośrednio przez naszego klienta,
  • pełne wdrożenie w firmie i na stanowisku pracy,
  • zmiany tygodniowe i wolne weekendy,
  • bogaty pakiet benefitów dla pracownika i członków rodziny (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie, stołówka pracownicza, parking dla pracowników, odzież robocza),
  • możliwość rozpoczęcia pracy w krótkim czasie (najbliższe starty : 3 i 17 stycznia).
  • miejsce pracy : Gdynia.
  • Uprzejmie prosimy o aplikację osób zdecydowanych, nastawionych na długą współpracę. Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych.

    Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

    Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.