Zakroczym - Sklep internetowy Prace Magazynowe
AQUOS
Zakroczym, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Sklep Internetowy poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku MAGAZYNIER / OBSŁUGA DZIAŁU SPRZEDAŻY Zadania : - Odpowiedzialność za operacje w magazynie z zakresu : rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, kompletacja zamówień, przygotowanie towaru do wysyłki Oferujemy : -

pracę w miłej atmosferze - praca od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 w Zakroczymiu - wynagrodzenie 20zł / godzinę brutto umowa zlecenie Mile widziane prawo jazdy kat.

B Kontakt : Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości CV ze zdjęciem na adres mailowy lub przez formularz kontaktowy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)". ulica Klasztorna 13A, 05-170 Zakroczym, Polska

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku