Operator(ka) wózka widłowego wezi-tec
wezi-tec
Legnica, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Operator(ka) wózka widłowego Miejsce pracy : Legnica Otwartość, innowacja, kreatywność i wysoka jakość usług tworzą naszą kulturę przedsiębiorstwa.

Dołącz do zespołu! Do Twoich obowiązków należeć będzie : - obsługa wózka widłowego, - dostarczanie części surowych do działu montażu, - dostarczanie części zakupowych na dział produkcji-zgodnie z kartą Kanban, - dbanie o porządek na podległym obszarze.

Szukamy osoby, która : - jest dyspozycyjna i gotowa do pracy w systemie zmianowym, - posiada doświadczenie w pracy ze skanerami / systemem FIFO-mile widziane, - zna system Kanban-mile widziane.

W zamian za Twoją pracę, oferujemy Ci : - stabilne zatrudnienie w systemie zmianowym, w oparciu o umowę, - indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko, - dofinansowanie do posiłków oraz chip na napoje, - świadczenia socjalne : wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, bony świąteczne, - dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym, - kartę Multisport, - możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku