PRACOWNIK OCHRONY NA OBIEKCIE PRZEMYSŁOWYM - KRASNYSTAW
SOLID SECURITY SP. ZO.O
Krasnystaw, Lubelskie
4 d. temu
source : Lento.pl

SOLID SECURITY SP. Z O.O - JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH FIRM Z BRANŻY OCHRONY W POLSCE POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO : PRACOWNIK OCHRONY NA OBIEKCIE PRZEMYSŁOWYM MIEJSCE PRACY : KRASNYSTAW ZAKRES OBOWIĄZKÓW : KOMPLEKSOWA OCHRONA OBIEKTÓW.

DBANIE O WYSOKĄ JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG. NADZOROWANIE I REALIZACJA PRAWIDŁOWYCH WYMOGÓW KONTRAHENTA. WYMAGANIA : NIEKARALNOŚĆ.

DYSPOZYCYJNOŚĆ. ODPOWIEDZIALNOŚĆ. SPOSTRZEGAWCZOŚĆ. MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE PRACY W OCHRONIE. DBANIE O POZYTYWNY WIZERUNEK FIRMY.

WYSOKA KULTURA OSOBISTA. UMIEJĘTNOŚĆ SZYBKIEGO PRZYSWAJANIA INFORMACJI. OFERUJEMY : PRACĘ W FIRMIE O STABILNEJ POZYCJI NA RYNKU.

ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE. SZKOLENIE W RAMACH ZATRUDNIENIA. DOGODNY SYSTEM ZMIAN. MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU I ZDOBYCIA DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO.

Złożenie dokumentów aplikacyjnych na wskazane w ogłoszeniu stanowisko stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych w toku postępowania rekrutacyjnego, w którym Pani / Pan aplikuje.

W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o umieszczenie poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Grupa Solid Security Sp.

z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 17 w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Grupa Solid Security Sp.

z o. o. Klauzula Informacyjna 1. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Grupa Solid Security Sp. z o. o. ( ADO ) Dane kontaktowe : ul.

Postępu 17, 02-676 Warszawa 2. ADO powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym może się Pani / Pan skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej, adres e-mail Inspektora Ochrony Danych : iod.

gss at solidsecurity.pl 3. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

ADO będzie przetwarzała Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

4. Odbiorcami Pani / Pana danych osobowych mogą być : podmioty, które na podstawie stosownych umów podpisanych z ADO przetwarzają dane osobowe dla których administratorem danych osobowych jest ADO, tj.

m.in. agencje pracy, firmy księgowe, kancelarie prawne oraz dostawcy usług IT. 5. Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 9 miesięcy.

 • 6. Mają Państwo prawo do : dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
 • ograniczenia przetwarzania danych osobowych; usunięcia danych osobowych; do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul.

  Stawki 2, 00 - 193 Warszawa). W zakresie w jakim Pani / Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie udzielonej przez Panią / Pana zgody, ma Pani / Pan prawo cofnąć udzieloną zgodę w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  7. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym.

  Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku