Pracownik produkcji
Randstad Polska
Rabka-Zdrój, Polska
6 d. temu

Szukasz pracy w której panuje świetna atmosfera? Pracy, która daje satysfakcję finansową? Dołącz do naszego zespołu w firmie 3M! Nie wymagamy doświadczenia!

oferujemy

  • praca w Skomielna Biała
  • szybki proces rekrutacji
  • umowę o pracę tymczasową
  • pracę w systemie 2 zmianowym (6-18 i 18-6)
  • wynagrodzenie w wysokości od 20,52 zł / godz. brutto
  • podwyżkę po 3 przepracowanych miesiącach
  • przyjazną i miłą atmosferę
  • pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki do kina, sklepów, restauracji
  • zadania

  • obsługa linii produkcyjnych (nakładanie i rozbieranie tarcz)
  • pakowanie produktów
  • wstępna kontrola jakości
  • nadzór nad pracą maszyn / obsługa maszyn
  • obsługa pras hydraulicznych
  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy
  • oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 2 zmianowym (6-18 i 18-6)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • brak przeciwwskazań do wykonywania pracy w pozycji stojącej
  • zdolności manualnych
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47