Internal Auditor
Antal Sp. z o.o.
Warszawa
2 d. temu
source : infoPraca

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, z rozpoznawalnym brandem w branży materiałów budowlanych, do stałej współpracy poszukujemy osoby na stanowisko Audytora Wewnętrznego (M / K).

Jako przyszły Audytor Wewnętrzny będziesz częścią dużej, międzynarodowej grupy, z rozpoznawalnym brandem wśród producentów materiałów budowlanych.

Będziesz częścią zespołu finansowego współpracującego z Zarządem. Jeśli zatrudnimy Cię dla naszego Klienta (M / K), obejmiesz nowo utworzone stanowisko w firmie, które będzie wymagało stworzenia planu audytu, ustawienia i uruchomenia procesów.

To idealne stanowisko dla osoby, która myśli nie szablonowo i bez problemu potrafi budować relacje ze współpracującymi zespołami.

Jesteś osobą doświadczoną?

Możesz pochwalić się sukcesami w ustawianiu procesów audytowych od zera i tworzeniu systemu kontroli wewnętrznej?

Masz doświadczenie na podobnym stanowisku, a dodatkowo w spółce produkcyjnej?

To może być stanowisko idealne dla Ciebie! Spróbujesz?

Zadania jakie obejmiesz na tym stanowisku :

  • Opracowanie planów audytu wewnętrznego
  • Odpowiedzialność za przeprowadzenie audytu wewnętrznego (finanse, operacje)
  • Analiza planów oraz analiza ryzyka z rekomendacją dla Zarządu
  • Usprawnienie systemu kontroli wewnętrznej
  • Monitorowanie i rekomendacja działań wdrażających
  • Odpowiedzialność za identyfikację obszarów wymagających poprawy (wraz z rekomendacją biznesową)
  • Wsparcie organizacji w formalizowaniu proceduri integracji ich zgodnie z normami procedur administracyjnych i grupowych
  • Inicjowanie i przeprowadzanie szkoleń z procesów grupowych
  • Aby osiągnąć pełen sukces potrzebujesz :

  • Wykształcenia wyższego z zakresu finansów / ekonomii
  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień finansowo-księgowych
  • Solidnego doświadczenia w dziale finansowym (chętnie firmy audytorskiej)
  • Znajomości języka angielskiego na minimum poziomie B2
  • Umiejętności analitycznych oraz wysokich kompetencji organizacyjnych, komunikacyjnych i świadomości biznesowej
  • Umiejętności budowania relacji z współpracującymi zespołami
  • Nasz Klient oferuje :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozwój na stanowisku pełnym wyzwań
  • Pracę w rozpoznawalnym brandzie, firmie będącej liderem w branży
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Wynagrodzenie 10-15 000 brutto
  • Zgłoś tę pracę