Lekarz specjalista rehabilitacji medycznej
Sawimed Sp. z o.o.
Repki, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl
 • Do Sawimed Centrum Rehabilitacji poszukujemy lekarza specjalisty rehabilitacji medycznej : Miejsce pracy : Centrum Rehabilitacji Sawimed, Sawice Wieś Umiejętności : umiejętność obsługi komputera (mile widziana znajomość programu KS SOMED, KS MEDIS);
 • Rodzaj współpracy : B2B Wynagrodzenie : do uzgodnienia Wymiar czasu pracy i godziny pracy : do uzgodnienia Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające wymagania zapraszamy do kontaktu, w tytule wpisując "Lekarz specjalista praca".

  W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

  6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku