Pracownik działu ekspedycji
SBA Flex Recrutiment
Szczecin, Zachodniopomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Opis pracy Pracownik działu Ekspedycji zajmuje się sortowaniem i przeliczaniem produktów, przygotowaniem i pakowaniem ich do dalszego transportu i wysyłki, kontrola jakości, umieszczanie produktów wg wytycznych w odpowiednich lokalizacjach na magazynie.

Wymagania Dokładność i precyzja Dyspozycyjność na dłużej Mile widziane osoby mieszkające prywatnie w okolicy Waalwijk i mogące samodzielnie dojechać do pracy Chęć do pracy zmianowej Oferujemy Stawkę € 10 ZWROT kosztów dojazdu (max 6EUR dziennie zależnie od odległości) dla osób mieszkających prywatnie i dojeżdżających do pracy Przyjazne środowisko Zatrudnienie na dłuższy czas Obsługę kadrowo-administracyjną w języku niderlandzkim, angielskim, polskim i rumuńskim Atrakcyjne wynagrodzenie Dodatki zmianowe SBA Flex jest międzynarodową agencją pracy z siedzibą główną w Tilburgu.

Oferujemy pracę w sektorze spożywczym, produkcyjnym, logistycznym i metalowym. Zapewniany zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie zdrowotne.

Dajemy możliwość długoterminowej współpracy w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku