Pracownik działu ekspedycji
SBA Flex Recrutiment
Szczecin, Zachodniopomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Opis pracy Pracownik działu Ekspedycji zajmuje się sortowaniem i przeliczaniem produktów, przygotowaniem i pakowaniem ich do dalszego transportu i wysyłki, kontrola jakości, umieszczanie produktów wg wytycznych w odpowiednich lokalizacjach na magazynie.

Wymagania Dokładność i precyzja Dyspozycyjność na dłużej Mile widziane osoby mieszkające prywatnie w okolicy Waalwijk i mogące samodzielnie dojechać do pracy Chęć do pracy zmianowej Oferujemy Stawkę € 10 ZWROT kosztów dojazdu (max 6EUR dziennie zależnie od odległości) dla osób mieszkających prywatnie i dojeżdżających do pracy Przyjazne środowisko Zatrudnienie na dłuższy czas Obsługę kadrowo-

administracyjną w języku niderlandzkim, angielskim, polskim i rumuńskim Atrakcyjne wynagrodzenie Dodatki zmianowe SBA Flex jest międzynarodową agencją pracy z siedzibą główną w Tilburgu.

Oferujemy pracę w sektorze spożywczym, produkcyjnym, logistycznym i metalowym. Zapewniany zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie zdrowotne.

Dajemy możliwość długoterminowej współpracy w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku